Ograniczenie kontaktu / Wycofanie zgody / Aktualizacja danych

Jeśli chcesz zaktualizować swoje dane, zmienić zakres ich przetwarzania, bądź wycofać zgody na komunikację marketingową podaj wymagane informacje, wypełnij formularz zaznaczając interesujące cię opcje. Pamiętaj, że po wysłaniu zgłoszenia, należy je potwierdzić klikając w link aktywacyjny. Link prześlemy we wiadomości email na podany przez ciebie w zgłoszeniu adres e-mail. Podane w formularzu dane będą wykorzystane tylko na potrzeby identyfikacji zgłaszającego, dokonania pożądanych zmian w zakresie przetwarzania jego danych i ich potwierdzenia .

* dane wymagane

Proszę o zmianę realizowanej ze mną komunikacji zgodnie zaznaczonym wyborem:

Komunikacja marketingowa

L.P
Kanał komunikacji
Chcę
Nie chcę
1.
Przesyłki pocztowe
2.
Wiadomości sms
3.
Wiadomości email
4.
Kontakty telefoniczne

W związku z przesłanym zgłoszeniem PWR może się z Tobą skontaktować w celu weryfikacji zgłoszenia i jego doprecyzowania, jeśli powstaną jakiekolwiek wątpliwości z nim związane.

Zgłoszenie będzie weryfikowane na podstawie wypełnionych powyżej danych. Tylko w oparciu o nie możliwa będzie Twoja identyfikacja w naszej bazie. Realizacji będą podlegały tylko potwierdzone (link aktywacyjny we wiadomości email) zgłoszenia. Link jest aktywny przez 7 dni – (pamiętaj jeśli nie widzisz wiadomości z tematem: PWR_potwierdzenie zgłoszenia aktualizacji w skrzynce odbiorczej – sprawdź SPAM)

Administrator Twoich danych Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o. (PWR) przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji Twojego żądania. Przysługuje Tobie prawo dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia. Dodatkowo masz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Szczegóły znajdują się na stronie https://www.pwr.agro.pl/rodo/wnioslem-zadanie